Domki

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie ośrodka jest 16 domków - 4 osobowych oraz 10 domków - 6 osobowych.

Od 22.06 do 01.09 przyjmujemy rezerwacje na domki 4 osobowe od soboty do soboty. Natomiast domki 6 osobowe od niedzieli do niedzieli.

Do domków 6 osobowych jest możliwość dokupienia dostawki w formie rozkładanego łóżka. Prosimy o informacje przy rezerwacji.

Do waszej dyspozycji jest bezpłatna sauna, która mieści się na przeciwko placu zabaw. Na terenie ośrodka, dla naszych gości, wypożyczamy rowery. Dodatkowo możecie skorzystać z grili, które są przy każdym domku lub zrobić wspólne ognisko na działce obok.

Na przeciwko terenu z domkami, możecie skorzystać z naszego bezpłatnego parkingu :) 

Kto w waszej rodzinie lubi gry zespołowe ? Obok parkingu do waszej dyspozycji mamy plac do siatkówki plażowej, koszykówki i piłki nożnej.

Dodatkowo do domków możecie przyjechać ze swoimi pupilami.

Najbliższy sklep z podstawowymi produktami jest na tej samej ulicy w odległości 100m, bądź w centrum 1,5km. Większe sklepy typu Lidl, Biedronka znajdziecie w Darłowie 17km. Do plaży wiedzie prosta droga przez las - 7min spacerem.

Poniżej zapoznacie się z ofertą oraz wyposażeniem każdego domku.